Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat şirketimiz uzun yıllardır evden eve nakliyat alanında siz değerli halkımıza hizmet etmektedir. Evinizi uzman taşıma elemanlarımız ile sigortalı ve garantili olarak taşıtmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizlere % 100 memnun edeceğimizi garanti ediyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını yürüten firmamız gün geçtikçe müşteri sayısını arttırmakta ve nakliye denilince akla ilk gelen firmalar arasında yer almaktadır. Evinizdeki taşınacak olan tüm eşyalarınızı uygun ve zarara görmeyecek şekilde paketliyor ve size zaman kaybettirmeden çok hızlı bir şekilde sizi yeni adresinize taşıyoruz. Eskiden taşınmak zor ve zahmetli bir işti. Günümüzde ise sektördeki teknolojik gelişmeler sayesinde yeni nesil nakliye araçları ve ekipmanlar ile taşınmak zahmetli bir iş olmaktan çıktı.

tuzla-evden-eve-nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat en son teknolojilerle donatılmış modern nakliye araçları ve kullanmış olduğu kaliteli paketleme malzemeleri ile taşınma işlemlerinizi son derece emniyetli ve pratik bir şekilde yerine getirmektedir. Taşınmak istediğiniz bölgeye bağlı olmakla birlikte genelde şirketimizi tercih eden müşterilerimiz aynı gün içinde yeni adreslerine yerleşmektedirler. Nakliye hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan soruları iletişim telefonlarımız vasıtasıyla şirketimizi arayarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz. Şayet evinizin bulunmuş olduğu konum asansör uzatmaya uygunsa asansörlü nakliye hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tuzla evden eve nakliye firmamız asansörlü taşımacılık konusunda da sektördeki en iyi firmalardan biridir. Nakliye aracımıza monte edilen asansör sistemimiz vasıtasıyla eşyalarınız hiç zedelenmeden evinizden alınarak aracımıza yüklenir ve gideceğiniz adresinize taşınır.

Bu denli zorluklarla boğuşan bir çok sıkıntı içinde debelenen siz dceğerli müşterilerimize taşınma sitresinide yaşatmamak için hizmetimizi itina ile yapmakta, ücretsiz ekspertiz, ambalajlama, monte demonte bgibi birçöok hizmet avantajı sunmaktayız.

tuzla-evden-eve-nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Paketleme malzemelerimiz yurtdışından özel olarak getirttiğimiz baloncuklu naylonlar ve oluklu mukavva malzemeleridir. Eşyalarınız uzman paketleme elemanlarımızın usta ambalajlama yöntemleri ile ambalajlanarak taşınmaya hazır bir hale getirilir. Sizin herhangi bir paketleme işlemi yapmanıza gerek yoktur. Tüm paketleme işlemlerinizi Tuzla Evden Eve Nakliyat paketleme elemanları yapmaktadır. Sizlere vermiş olduğumuz fiyatlar evinizin bulunduğu konum, taşınacak eşyalarınızın miktarına göre değişiklik gösterir. Bu nedenle her taşıma işi için farklı kategorilerde fiyatımız bulunmaktadır. Şirketimiz bünyesinde mobilya eşyalarınız ve elektronik aletlerinizin ayrıca beyaz eşyalarınızın söküm ve takım işlemlerini gerçekleştirebilmek için uzman marangoz ve tesisatçı ustaları bulunmaktadır.