Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli evden eve nakliyat kurulduğu ilk günden itibaren kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin güvenli ve huzurlu bir taşınma süreci geçirmeniz için hizmet vermektedir. Tamamen sizlerin kontrolü altında olan taşınma sürecinde sizlerin onayı olmayan bütün işlemleri faaliyetimizden çıkarıp istediğiniz işlemleri faaliyetimizde özenle yerine getirmeye çalışıyoruz. Gönül rahatlığı içerisinde geçireceğiniz bir taşınma sizleri bekliyor.

Eşyalarınızın sizler için maddi ve manevi değerinin yüksek olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bizimle irtibata geçtiğiniz anda eksperimiz evinize gelerek eşyalarınızın özelliklerini ebatlarını ve boyutlarınız belirliyoruz. Bu doğrultuda profesyonel ekibimiz, kaliteli ekipmanlarımız, teknolojide son nokta makine ve cihazlarımız, son model araçlarımız ile evinize gelerek taşıma işlemine başlıyoruz.

sultanbeyli evden-eve-nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Kaliteli Malzeme İle Ambalajlama

Sultanbeyli evden eve nakliyat olarak sizlere kaliteli hizmet vermek anlayışı ile çıkmış olduğumuz bu yolda her geçen gün kendimizi geliştirip, envanterimizi güçlendirerek hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kaliteli bir hizmet alabilmeniz için firma olarak;
• Eşyalarınızı belirlenen özelliklerine göre havalı naylon, streç film, pamuklu kumaşla sarma gibi yöntemler ile kaliteli malzemeler kullanarak özenli ve dikkatli şekilde ambalajlıyoruz.
• Eşyalarınızı kalifikasyon personelimiz ile taşıyarak yeni evinizde işinin ehli personel eşliğinde göstermiş olduğunuz yerlere kurulumunu yaparak, planınıza göre yerleştiriyoruz.
• Eşyalarınızın merdivenlerden hasar görmesini engellemek ve taşınmalardaki zaman kaybınız önlemek için eşya taşıma asansörü kullanıyoruz.
• Rahatça eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz ve mevsim şartlarından eşyalarınızı koruyacağınız uygun boyut ve koruyucu özelliklerdeki araçlarımız ile sevkiyatı gerçekleştiriyoruz.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat; Hizmet Öncesi Ücretsiz Ekspertiz

Sultanbeyli evden eve nakliyat olarak devletin gerekli yeterliliği sağlamış olan firmalara taşımacılık sektöründe faaliyet göstermesi için verilen izin belgesi olan K3 belgesi ile güvenceli olarak hizmet vermekteyiz. Taşıma öncesinde eşyalarınızı en küçük parçasına kadar sigorta güvencesine alarak taşınma esnasında oluşacak kazalar karşısında kullanılmaz hale gelen eşyalarınızın sizlere yeni bir masraf oluşturmasını engelliyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlerin memnun kalmadığınız bir taşınmadan dolayı hiçbir şart ve koşul aramaksızın firmamıza ödemiş olduğunuz Sultanbeyli evden eve nakliyat ücretini tarafınıza iade etmektedir. sizlerin güvenini kazanmak para kazanmaktan daha önemlidir.