Parça Eşya Taşıma

parça eşya taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma genelde eşyası az olan kişiler yada bazı eşyalarını bulunduğu il yada ilçeden başka bir ilçedeki kendi veya ailesinden bir başkasına göndermek için kişilerin tercih ettiği ekonomik ve sıkıntısız birkaç kişinin eşyasıı ile yapılan nakliye hizmetlerine denmektedir.

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma ile aynı yöne giden başka eşyalarla braber büyük bir araca yüklenen eşyalar kasaiçine özel sınıflandırılarak yerleştirilir. Eşyaların teslim alımında alınan eşyaların listesi alınıp teslip edilkirkende bu liste üzerinden karşı tarafa teslim edilir. Firma olarak bu hizmetin ilk uygularından olmamız, tecrübemizin ne denli büyük olduğunu yaşanan müşteri memnuniyeti ile de tescillenmiştir.

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşıma taşınacak eşyaların listesi ve gideceği konumlar tespit edilerek ilk teslim edilecek eşya kasaın en sonuna yüklenir teslim edilecekleir bölgelere göre araç kasalarının içine yerleştirilir. Araç içine yerleştirilen tüm eşyalar araç içinde bulunan özel aparak ve ekipmanlarla devrilmelere biribirlerinin içine girmelerin hasar almalarına mani olunur. Bugüne kadar yüzlerce müşterimize parça eşya taşımacılığı hizmetini sorunsuz vermenin mutluluğunu taşımakta sizlerede kaliteli hizmet almanın mutluluğunu yaşatmanın keyfi içindeyiz.Bu başarımızı bu kalitemizi koruma adına sürekli çalışmalarımızı gelişen teknoplojielr e göre yenilemkteyiz.