Ofis Taşımacılığı

ofis taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı ‘nda Osmanoğlu Nakliyat olarak sürekli teknolojiyi yakından takip ederek uygulama alanında birçok başarılara imza atan firmamız bugün ofis nakliyesi, büro taşımacılığı alanında en çok kurum ve kuruluşların tercih ettiği firma olmuştur.

Osmanoğlu Ofis Taşımacılığı hizmetini yaparken önceden planlama yaparak, bu plan dahilinde hızlı ve zamanında nakliye gerçekleştirerek, müşteriye maddi kayıp yaşatmanın önüne geçmekte, aldığı hizmet talebini yüzünün akı ile gerçekleştirmektedir.

Ücretsiz ekspertizin büronuza gelip ofis içinde taşınacak malzemelerin tespitini yapması, nasıl bir nakliye hizmeti ile sizleri sıkıntılarınızdan kurtarabileceğini planlayarak siz müşterilere oluşabilecek tüm aksaklıklara karşı planlı ve koordineli ve sigortalı bir taşıma sunar. Antlaşma sağlanması halinde firmamızın personeli taşımanın yapılacağı gün ve saatte ofisinizi taşımak için taşımanın gerçekleşeceği yerde olur..

Ofis Taşıma

Ofisinizde bulunan önemli evrak, belge ve arşivlerin taşınması özel güvenlik önlemleri dahilinde uzman bir yönetici personelimiz kontrolünde profesyonel hizmet anlayışıımız gereği malzemenin türüne göre güvenli taşınması adına hangi ambalaj yada paketleme malzemesi ile daha sağlıklı olacaksa o malzeme ile profesyonel ekibimizce ambalajlanarak taşıma ekibimizle taşınarak araç içine sağlam bir şekilde yerleştirilir. Bilgisayar, güvenlik kamerası, diğital aletler, fakslar, yazılı ve fotokopiler, özel teknik ekibimizle itinalı bir şekilde sökülerek ambalajlanır. Osmanoğlu Nakliyat olarak firmamızın ilk prensbi eşyanızı bir an önce taşımak değil, eşyanız güvende taşımaktır.

Ofis Taşımacılığı hizmeti çatısı altında hizmet verdiğimiz, ofis ve bürolarının taşınmasında öncülük ettiğimiz özel yada tüm kamu kurum ve kuruluşlarında hep ilk tercih edilen firma olmamızın diğer firmalar ile aramızda uçurum olan kalite farkımızdır.