444 8 019

kavakpinar-evden-eve-nakliyat

Kavakpınar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kavakpınar Evden Eve Nakliyat, bilinçli yönetimi ve personeli ile nakliye hizmet sektörüne, hizmet vermeye başladığı uzun yıllardan bu yana birçok nakliye hizmeti gerçekleştirmiş, her hizmet sonrası kendisini müşterilerin şikayetleri önerileri dahilinde eğiterek, tecrübe edinmiş köklü firmalardan birisidir. Kavakpınar Evden Eve Nakliye, hizmetin esası olarak müşteri memnuniyeti ile odaklanmış, konusunda uzman arkadaşları bünyesinde maaşlı ve kadrolu çalıştırma yoluna gitmiştir.

Tüm çalışanları ile bir aile şirketi olmayı başarmış firmamız, personelin seçiminde gösterdiği özeni ambalaj malzemelerinin seçiminde, ekipmanların belirlenmesinde, araçların bakımında da göstermiştir. Hizmeti talep geldiği andan itibaren müşterinin görüşlerinide baz alarak ücretsiz ekspertiz hizmeti sunumunu da sağlayarak bir çalışma aktivitesi oluşturmuş, hizmetin güvenliği açısından tüm önlemleri almıştır..

kavakpınar

Kavakpınar Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunumu

Kavakpınar Evden Eve Nakliyat, bugün Pendik ve semtlerinde evden eve nakliyat hizmeti haricinde kurumsal taşımacılık, ofis taşımacılığı ve asansörlü taşımacılık hizmeti de vermektedir.

Kavakpınar Nakliyat, ücretsiz ekspertiz hizmetinin sağlanması, mobilyaların ve beyaz eşyaların, elektronik cihazların sökülmesi ve takılması işleminde hasarı minumum seviyeye indirmek için, mobilya ustaları, sıhhı tesisat elamanları ve usta teknikerler ile çalışmayı ilke edinmiştir.

nakliyat