Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliyat, firmamızın sunduğu hizmetlerden biridir. İstanbul ili ve diğer 81 il dahilinde ilden ile veya ilçeden ilçeye kaliteli bir hizmet sunmaktayız. İstanbul gerek trafiği gerek insanları ve iş koşuşturmasıyla her zaman canlı bir ilimizdir. Böyle iken insanlar taşınmak istediklerinde bu taşınma işi çok zahmetli gelmektedir. Bizler sizlerin bu ağır yükünüzü sırtlanıyor, sizlere en iyi hizmetimizi sunuyoruz.

kartal evden-eve-nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat Uzman Taşıma Hizmetleri

Kartal evden eve nakliyat hizmetimiz de sizlere güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Kalite, hız ve zamanın değerini bilerek hareket etmekte aynı zamanda değerlerinizi benimseyerek bu değerlere göre çalışmaktayız. Ekibimizde her bir çalışanımızın kendi işi bulunmakta ve kendi işlerinde profesyonel bir şekilde yapmaktadırlar. Gün içerisinde sabahtan işimize başlayıp, akşam yeni evinizi sizlere teslim etmekteyiz. İşimizi en doğru ve en temiz şekilde yapıyoruz. Taşındığınız evinizde ki odalarınızın eşyalarını karışık yerleştirmekten ziyade, oda oda yerleştiriyor, taşınacağınız evinde önce bir odasını bitirmeden başka bir odaya geçiş sağlamıyoruz. Eğer aynı anda 2 odayı bitirecek isek 2 mobilya ustası ve paketleme işlerinde görev alan arkadaşlarımız ayrı odalarda görev alıyor. Böylelikle hem temiz bir yerleştirme ve kurma sağlıyor hem de aynı gün teslim etmeyi amaçlıyoruz.

Kartal Evden Eve Nakliyat Evinizin Taşınması Daha Kolay

Kartal Evden Eve Nakliyat, hizmetlerimiz gibi Türkiye’nin 81 il ve ilçelerine hizmet veren firmamız, Nakliyat ve Taşımacılıkta önde gelen firmalardan biri olup köklü bir firmadır. Yıllardır hizmet vermekteyiz ve bu hizmetlerimizi en kaliteli, en uygun ve en hızlı şekilde sizlere sunmaktayız. Gelişen teknoloji sayesinde artık yüksek binalar , apartman daireleri gibi yerlere taşınmayı kolay kılan nakliyat asansörleri kullanmaktayız. Bu asansörler sayesinde ve depo alanı geniş özel nakliyat araçlarımız sayesinde Türkiye genelinde ki tüm bölgelere ve istediğiniz yerleşkelere hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Bünyemiz Türkiye genelinde profesyonel ekip arkadaşları ile birlikte çalışmakta ve şirketimiz prosedörü gereği k3 sertifika ile taşıma yapmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde yer alan maddeler şunlardır ;
○ Nakliyat ve taşımacılıkta önde gelen firma oluşumuzdan ötürü, şirket prosedürüne göre anlaşmalarımızı yasal sözleşmeler imzalayarak yapıyoruz. ○ Sözleşme imzalandığı taktirde tarafınıza sigorta opsiyonu sunarak isteğiniz taktirde eşyalarınızın sigortasını yapıyoruz. ○ Sözleşme imzalandığı taktirde tarih belirtmeniz istenilir.