Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat Günlük hayatımız da Büyükşehirlerden küçük şehirlere yerleşim veyahut iş hayatı için küçük şehirlerden İstanbul, Ankara gibi Büyükşehirlere göç durumu yaşanmaktadır. Başka bir yerleşkeye taşınma durumu eski çağlardan günümüze kadar sıkça görülen bir göç olayıdır. Taşınma işi olabildiğince zahmetli ve programlanması gereken bir iştir. Bu işi gerçekleştirmek için Nakliyat firmaları ile anlaşılır. Kötü bir firma ile anlaşma yapan insanın sizlere sadece sunabileceği evinizi taşımak iken eşyalarınızın ve mal değerlerinizin kıymetlerini bilmezler. İyi firmalarda ise sizlere birçok seçenek sunulur. Bu seçenekler arasında eşyalarınıza sigorta size garanti yer alır. Ayrıca sizlerin anlaşacağı firmalar, kalite, hız, güvenli taşıma ve fiyat konusunda iyice değerlenip karar kılınmalıdır. Firmamız Nakliyat ve Taşımacılıkta önde gelen en iyi firmalardan biri olup köklü bir şirkettir. Bu kadar iyi oluşumuzun altında ise verdiğimiz hizmette Hız, Kalite ve Uygun fiyat faktörleri etkilidir. Türkiye’nin 81 şehrine taşımacılık yaptığımız gibi şehir içi nakliyatlarımız da hizmetinizdedir. Ana şirketimiz İstanbul’da olmasının yanı sıra, İstanbul Büyükşehir’i gibi birçok şehir’in ilçelerine de hizmetimiz vardır. Kadıköy evden eve nakliyat hizmetlerimizi de sizlere sunuyoruz.

kadıköy evden-eve-nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Ev Eşyası Taşıma

Kadıköy evden eve nakliyat Firmamız Nakliyat ve Taşımacılıkta önde gelen en iyi firmalardan biri olup köklü bir şirkettir. Bu kadar iyi oluşumuzun altında ise verdiğimiz hizmette Hız, Kalite ve Uygun fiyat faktörleri etkilidir. Türkiye’nin 81 şehrine taşımacılık yaptığımız gibi şehir içi nakliyatlarımız da hizmetinizdedir. Ana şirketimiz İstanbul’da olmasının yanı sıra, İstanbul Büyükşehir’i gibi birçok şehir’in ilçelerine de hizmetimiz vardır. Kadıköy evden eve nakliyat hizmetlerimizi de sizlere sunuyoruz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Taşıma Hizmetleri

Kadıköy evden eve nakliyat, hizmetini sunan firmamız k3 sertifikası ile hizmet vermekte olup bünyesinde kendi alanında profesyonel ekip ile birlikte çalışmaktadır. Profesyonel ekibimizin içerisinde; paketleyici, mobilyacı ve nakliyatta görev alan arkadaşlarımız vardır. Gelişen teknoloji sayesinde son derece işlerimizi kolaştıran son model nakliyat araç ve nakliyat asansörlü araçlar kullanmaktayız. İşimizi yaparken iyi ve kaliteli hizmet sunmak hedeflerimiz arasındadır. Bu sayede işimizi yaparken firmamız prosedürü gereği k3 sertifikası ile birlikte hizmet vermekte ve profesyonel ekip ile çalışmaktayız. Siz değerli müştelerilerimize hizmetimizi sunmadan önce gözettiğimiz hususlardan bazıları şunlardır ;
▪ Firmamız prosedörü gereği hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmadan önce anlaşmalar yasal sözleşmeler ile birlikte kağıt üzerinde yapılmaktadır.
▪ Sözleşme imzalandıktan sonra sizlerin tarafına sunulan sigorta opsiyonu vardır. Kabul etme isteğinize göre eşyalarınıza sigorta yapılmaktadır.
▪ Sözleşmeler imzalandıktan sonra müsaadeniz sonrasında evinize gelinir ve eşyaların adetine ve türlerine bakılır buna oranla nakliyat aracı belirlenir.
▪ Nakliyat aracımıza yerleştireceğimiz yükün ağırlığı , evinizde bulunan toplam oda sayısı, kat edilecek yol mesafesine göre bir fiyat portresi çıkartılır ve sizlere bu fiyat sunulur.
▪ Taşınacağınız gün ve saat belirtilir, taşınmak istediğiniz yerleşkenin konumuna göre o konuma varış saatimiz ve teslim edebileceğimiz gün söylenilir.