Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Firmamız tarafından nakliye işlemleriniz sırasında sunulmakta olan evden ev nakliyat işlemi sayesinde eşyalarınızı bir evden başka bir eve taşımanız artık çok daha kolay ve zevkli. Kesinlikle sorun yaşamayacağınız bu hizmet eşyalarınız için zarar söz konusu olmadan taşınmayı vaade eden nakliyat hizmetlerimizden biri halinde. Konforlu ve maddi bakımdan zarara uğramadan keyfini çıkartmak için firmamızın hizmetlerini tercih etmeniz ise yeterli. Peki evden eve nakliyat nasıl gerçekleştiriliyor?

Evden Eve Nakliyat

Öncelikle evlerinize gelen expertiz ekibimiz, eşyalarınız hakkında bir takım hesaplamalar yapıyor. Eşyalarınızın az ya da çokluğuna göre size bir fiyat belirleniyor. Fiyatı uygun bulup sözleşmeyi imzaladığınız takdirde, sizin için uygun olan günde nakliyatınız gerçekleştiriliyor. Bu güne kadar eşyalarınızı kolilemek gibi durumlarla uğraşmanıza ise hiç gerek yok. Çünkü profesyonel ambalajlama ekiplerimiz, eşyalarınızı sizin yerinize hem çok daha hızlı hem de çok daha mükemmel bir şekilde paketleyecek. Böylece taşınmanın en zorlu ve can sıkıcı kısmını atlatmış oluyor hem de zamanınıza eşya kolilemeye harcamak zorunda kalmıyorsunuz. Evden eve nakliyat firmaları hizmetimizi alırken aynı zamanda mobilya gibi eşyalarınızın montajı ve demontajı da ekiplerimiz tarafından ücretsiz olarak yapılıyor.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat şirketleri işlemi tamamlandıktan sonra tüm eşyalarınızın evinize yerleştirilmesi gerçekleştiriliyor. Böylece eşyalarınızı sürüklemek ve evin içinde gezdirmek zorunda kalmıyorsunuz. Bu hizmetin ücreti ise, eşya miktarınıza göre kullanılan ambalaj miktarına ve bunun yanında iki mesafe arasındaki uzaklığa göre değişiyor.