444 8 019

Depolama Firmaları Yüksek standartlarda Depolama Hizmeti

depolama

Kullanmadığınız evlerinizdeki eşyalarınızı, sezonluk kullandığınız evlerdeki eşyaları, ofis mobilya araç ve gereçlerinizi depolama işlemi uygulayarak her türlü riskten kurtarabilirsiniz. Kullanılmayan eşyalar uzun süre kapalı evlerde kaldığı zaman tozlanma, böcek oluşumu gibi nedenlerden dolayı zarar görebilir. Bu zararın dışında su basma tehlikesi, yangın ve çalınmaya karşı güvensizdirler. Bu gibi durumlar sıklıkla karşılaşılan durumlardır. Diğer bir husus ise evsiz kişilerin evinizi mesken tutmasıdır. Çok sık görülmese de hiç olmayan bir şey de değildir. Özellikle müstakil evlerde olan bu durum uzun zaman sonra evinize döndüğünüzde karşılaşacağınız kötü sürprizlerden biridir. Bu tür eşyalarınıza zarar veren olayların önüne geçmek için depolama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Depolama hizmetlerini büyük nakliyat şirketleri vermektedir. Kullanmadığınız eşyalar için böyle bir hizmet almanız en akıllı yollardan biridir. Eşyalarınızın başına gelecek zarar ve ziyan ile kıyaslandığında depolama ücretleri oldukça düşüktür. Özel eşyalarınız dışındaki her türlü eşya için güvenli depolama hizmetleri günümüzde verilmektedir. Profesyonel bir şirket ile anlaşma yaptığınızda eşyalarınız artık güvende demektedir. Özenle paketlemeleri ve ambalajlamaları yapılan eşyalar uzun süre kullanılmadan sağlam kalacak şekilde depolama işlemi yapılabilmektedir. Öncelikle eşyalarınızın ne kadar olduğu keşfi yapılır bunun için depoda yeterli alan sağlanır. Özenle sarılıp paketlendikten sonra taşıma işlemi yapılır. Eşyalar dışarıdan gelecek her türlü zarar karşı koruma altına alınır.

Depolama Şirketleri

ADepolarda eşyaların güvenliğinden sorumlu vardiya usulü ile çalışan güvenlik görevlileri vardır. Giriş izni olmayan kimse eşyaların yanına girememektedir. Eşyalarınız teslim alınırken ayrıntılı bir listesi çıkartılır çıkartılan liste eşya sahibi ve görevliler tarafından imzalanır. Bu sözleşmede eşyanın her türlü sigorta işlemi yapılır. Çıkacak her türlü sorun karşısında sorumlu tek merci depolama firmasıdır. Bu sorumluluğu baştan kabul eden firma oluşacak her zararı ödemeyi kabul eder. Bunun için eşyaların bütün güvenliği en üst seviyede tutulur. Özellikle depo temizliği, ilaçlanması ve deponun havalandırılması işlemleri belli aralıklarla yaptırılır. Eşyalarınıza ihtiyaç duyduğunuzda birkaç gün önceden firma ile bağlantıya geçerek eşyalarınızı istediğiniz adrese getirtebilirsiniz. Eşya tesliminde tek tek eşya sayımı yapılarak müşteriye teslim edilir. Eşyaların alındığı gündeki formu ve sayısı ile yerleştirildikten sonra Ev depolama işlem süreci nihayete erdirilir.