Ataşehir Evden Eve Nakliyat

İstanbul’da 2008 yılından sonra ilçe olarak değerlenmeye ve gelişmeye başlayan Ataşehir bölgesinde Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak hizmet vermekteyiz. Güvenli ve huzurlu bir taşınma süreci yaşamak istiyorsanız sizleri firmamıza bekliyoruz. Firma olarak nakliye sırasında alınması gereken tüm tedbirleri alıyoruz ve uyguluyoruz. Nakliye sırasında sürekli müşterilerimizi yapılan işlerle ilgili bilgilendiriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin stres yaşamamasını sağlıyoruz. Bizler her zaman müşterilerimizin memnuniyetini düşünerek çalışmalarımızı yapmış bulunmaktayız. Çalışanlarımız da bu doğrultuda seçilen kişilerden oluşmaktadır. Geniş ve tecrübeli çalışma ekibimizle işleriniz olabildiğince kısa sürede bitirilir. Filolarımızda bulunan araçlarımız eşyalarınıza zarar gelmemesi amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Nakliye işlemi öncesi bütün eşyalarınız sigortalanmaktadır.

ataşehir evden-eve-nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Eşyaların Sigortalanması

Eşyalarınızın sigortalanması herhangi bir kaza durumunda mağdur olmamanız için oldukça önemlidir. Ataşehir evden eve nakliyat firmamız da bu mağduriyeti hiç yaşamamanız ve gönül rahatlığı ile taşınma işleminizi gerçekleştirmeniz için eşyalarınızı sigortalamaktadır. Sigortalama işlemi nakliye işleminin ilk adımıdır. Sizler firmamızı ziyaret ederek bizimle çalışmak istediğinizde. Taşımanın yapılacağı yer sizlerin müsait olduğu bir zamanda ziyaret edilir. Bu uygulama da amaç hem taşıma planı yapmaktır hem de ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti vermektir. Ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın piyasa değeri belirlenir. Belirlenen değer üzerinden eşyalarınız sigortalanır. Nakliye sırasında eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda sigortalama işlemi sayesinde maddi kaybınız tarafınıza ödenir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Öncelikle belirtmeliyiz ki nakliyat denildiğinde sadece ev taşımacılığı akla gelmemelidir. Birçok nakliye çeşidi vardır ve Ataşehir evden eve nakliyat firmamız müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda bütün hepsini gerçekleştirmektedir. Bütün nakliye çeşitlerinde aynı taşıma yöntemi kullanılmaktadır. Bazılarında ise kullanılan yöntemlere ek olarak yapılması gerek işlemler vardır. Genel olarak yaptığımız nakliye çeşitleri ise şu şekildedir;
- Evden eve nakliyat
- Şehirlerarası nakliyat
- Ofis ve büro taşımacılığı
- Banka nakliyesi
- Fuar nakliyesi
- Antika eşya taşımacılığı
- Parça eşya taşımacılığı
- Eşya depolama

Belirttiğimiz gibi bütün nakliye çeşitlerinde aynı yöntemler kullanılır, sadece parça eşya taşımacılığında ve eşya depolama işinde farklı olarak ek işlemler yapılır. Bütün nakliye işlemlerinde eşyalarınızın demontajı, ambalajlanması ve paketlenmesi tarafımıza aittir. Yine yeni adresinize eşyalarınız yerleştirilirken montaj işlemleri de firmamız tarafından yapılır.